„ Wesele ma się tylko jedno; niepowtarzalne. Powinno mieć swój początek, środek i koniec... trzy części na najwyższym poziomie”

         Witamy Państwa bardzo serdecznie na stronie internetowej zespołu muzycznego „MARGO”. Dziękując za wizytę i chcąc  jak  najlepiej  spełnić  zasady  tradycji  polskiej gościnności, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Wiele na ten temat mówi nasza ulotka, ale nie dostarcza  pełnej informacji . Przedstawiamy zatem kilka informacji na nasz temat.

 

           Zespół muzyczny „MARGO” tworzy  troje przyjaciół, którzy  w  muzykowaniu  znajdują   wielką  przyjemność i radość, traktując owo muzykowanie jako hobby w profesjonalnej otoczce.

Monika - wokalistka dysponująca silnym, pięknym, anielskim głosem. (tel. 886 114 243)

  

Jarek - gra na instrumentach klawiszowych i saksofonie. Czasem też  śpiewa. Jest doskonałym akustykiem co słychać w brzmieniu zespołu podczas grania w różnych salach. (tel. 607 447 888)

Wiesiek - gitarzysta basowy i wokalista. Jego domeną jest dowcipne prowadzenie imprez. Szybko nawiązuje swobodny kontakt z ich uczestnikami.                     (tel. 693 779 838)

         Istniejemy od wielu lat. Mieszkamy w Bydgoszczy a muzykujemy tam gdzie zostaniemy zaproszeni.  Zagraliśmy setki różnych imprez: najwięcej wesel, potem bankietów, bali sylwestrowych, festynów, zabaw plenerowych, biesiad i koncertów. Gramy dla różnych środowisk. Naszą domeną są przede wszystkim wesela. Ale gramy też dla zakładów pracy, jednostek wojskowych, stowarzyszeń i organizacji (turystów, żeglarzy, bibliotekarzy, lekarzy i farmaceutów, działkowców).    Nie mamy   żadnych  kłopotów z nagłośnieniem i prowadzeniem  festynów  i imprez   plenerowych  dla  dorosłych i dzieci.   Organizujemy    festiwale   twórczości  amatorskiej; prowadzimy je i nagłaśniamy. Możemy zagrać na scenie koncert muzyki country i muzyki szantowej.

        Mamy profesjonalny sprzęt, który prezentujemy w dziale sprzęt. Znamy biegle język angielski - Monika mieszkała kilka lat w Irlandii -  a i innymi tzw. „muzycznymi” językami posługujemy się płynnie.

         Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Z nami można tylko znaleźć: dobrą zabawę i pogodny nastrój. Zgubić z nami... to niemożliwe.